BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Okan Kurt Demet Akalın'ı çabuk unuttu bir kadınla fena yakalandı

Demet Akalın'la yollarını ayıran Okan Kurt, Maslak 1453'te yer alan Greecology adlı mekanda bir kadınla birlikte yakalandı .

Geçtiğimiz eylül ayında ünlü popçu Demet Akalın'la 6.5 yıllık evliliğini sonlandıran Okan Kurt, Maslak 1453'te yer alan Greecology adlı mekanda bir kadın arkadaşıyla yemek yedi. Hürriyet'te yer alan habere göre, iki saat baş başa mekanda sohbet eden ikili, ardından yürüyüş yaptı.

Bir kahve dükkanından kahve alan Okan Kurt ile arkadaşı, ardından iş insanının Maslak 1453'te tuttuğu yeni evine geçti. Okan Kurt'un Demet Akalın'la boşandıktan sonra ilk defa başka bir kadınla görülmesi akıllara ''Yeni bir aşk mı?'' sorusunu getirdi.

''OKAN'I ÖZLEDİM'': Akalın 10 gün önce ''Okan'ı özledim. Bana 'İşlerimi düzeltip yine karşına çıkacağım' dedi. Bekliyorum. Başka bir aşk yaşamam mümkün değil. Biz severek ayrıldık'' demişti.

Öte yandan çift, geçtiğimiz günlerde kızları Hira Kurt ile Polonezköy'e gitmişti. Okan Kurt ve Demet Akalın’ın fotoğraflarını görenler 'Demet, Okan'ı affetti' yorumunda bulunmuştu.