Okan Bayülgen'in kızının son haline bakın köşe bucak saklıyordu

Okan Bayülgen 2008 yılında Şirin Ediger ile evlenmiş ancak çift daha sonra boşanmıştı. Okan Bayülgen'in bu evliliğinden İstanbul adında bir kızı var. Okan Bayülgen'in herkesten sır gibi sakladığı kızı İstanbul büyüdü. İşte Okan Bayülgen'in kızı İstanbul.

Okan Bayülgen, magazin dünyasının en çapkın erkeklerinden biriydi. Birlikte olduğu kadınların sayısı çok fazla. Okan Bayülgen 4 kere evlendi. Son eşi ise 2008 yılında nikah masasına oturduğu Şirin Ediger olmuştu. Çift, Roma'daki Türk Büyükelçiliği'nde sade bir nikah ile evlenmişti. Okan Bayülgen'in bu evliliğinden 2009 yılında doğan İstanbul adında bir kızı var. Okan Bayülgen'in kızı İstanbul'u kameralardan uzak tutmaya çalıştığı biliniyordu.

Şirin Ediger 31 Aralık 2008 tarihinde ünlü şovmen Okan Bayülgen ile dünya evine girdi. Bu evlilikten İstanbul adında bir kız çocuğu dünyaya getiren Şirin Ediger ve Okan Bayülgen 2014 yılında boşandı

Okan Bayülgen'in kızı İstanbul, uzun süreden sonra ilk kez görüntülendi. Okan Bayülgen’in eski eşi Şirin Ediger organizasyona kızı İstanbul ile geldi. Anne-kız animasyon filmi Coco’yu izleyip eğlenceli dakikalar geçirdi.

İŞTE OKAN BAYÜLGEN'İN KIZI İSTANBUL'UN SON HALİ; Okan Bayülgen'in kızı İstanbul, uzun süreden sonra ilk kez görüntülendi. Okan Bayülgen’in eski eşi Şirin Ediger organizasyona kızı İstanbul ile geldi. Anne-kız animasyon filmi Coco’yu izleyip eğlenceli dakikalar geçirdi.