DÜNYA

Öğretmen kutuyu açınca gözyaşlarını tutamadı

Brezilya'daki bir öğretmenin yaşadığı duygu dolu anlara şahit olacağız. Öğretmen, öğrencileri tarafından hazırlanan sürprizi gözyaşlarına hakim olamadı.

Brezilya'da bir okulda öğretmenlik yapan adam, uzun bir süredir maaşını alamadığı için hayatı oldukça zor bir hale geldi. Öğrenciler, öğretmeninin bu durumunu anladıklarında ise kendi aralarında para topladılar. Topladıkları parayı bir kutunun içine koyarak öğretmenin masasına koydular. Öğretmenin sınıfa girmesiyle masada bulunan kutuyu açmasını istediler. Parayı kutuda gören öğretmen gözyaşlarını tutamadı. Öğrenciler ise hemen öğretmenlerine sarılmak için koştular. İşte o yaşanan duygu dolu anlar...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar1 yorum