BIST 1.330
DOLAR 7,79
EURO 9,48
ALTIN 461,54

O burçlara dikkat! Cehenneme gidecekler...

Her burç kendine has özellikleriyle farklı bir karakteri yansıtır. Tabiki de yüzde yüz doğruluk sağlamasa da gerçekten hayatımızı etkilediğine yönelik ciddi bir inanış var. Sadece karakterimizi değil günlük hayatımızı. Belki de cennet cehennem ayrımınıda.

Her burç kendine has özellikleriyle farklı bir grubu yansıtır. Yer aldıkları astrolojik gruba göre çeşitli karakteristik özellikleri vardır. Tabi ki her burcun olumlu ya da olumsuz yanları var. İşte buna göre değişik bir tespit yapılmış. Bakın Cennetlik olan ve cehenneme gidecek olan burçlar, peki arada kalanlar... İşte burçlar hakkında pekte gerçeklik payı olmayan gülünç bir galeri...

Koç: Koç burcu cehenneme gidebilecek olan burçlardan. Sabırsızlığınız ve ''ben'' kavramına çok önem verdiğinizden olabilir mi acaba?

Boğa: Boğa ise minnoş burçlardan. Cennetlik burçlardanmış galiba. Maşallah Maşallah... En insancıl burç olmanız sizi gerçekten çok tatlı yapıyor.

İkizler: İşte arada kalan burçlardan biri. Siz dünyada hayalet olarak sıkışıp kalabilirsiniz! Aman dikkat bi dengeli olun da karar verin.