O artık bir Hollywood starı! Yılmaz Erdoğan'la boşanıyorlar mı?

O artık bir Hollywood starı! Yılmaz Erdoğan'la boşanıyorlar mı?

Belçim Bilgin Erdoğan, bir Hollywood projesiyle sevenlerinin karşısına çıktı. Sık sık Yılmaz Erdoğan'la boşanacakları iddiaları gündeme gelen Belçim Bilgin, "Yılmaz'la aramızda sonsuz ve koşulsuz bir sevgi bağı var" dedi...

O artık bir Hollywood starı! Yılmaz Erdoğan'la boşanıyorlar mı? - Sayfa 1

Oyunculuğa adım attıktan kosa süre sonra Yılmaz Erdoğan'la evlenerek herkesi şaşırtan Belçim Bilgin Erdoğan, 2 yıl önce oğlu Rodin'i de alarak Londra'ya yerleşti. Herkesin gözleri önünde bir hayat yaşarken, bir yanda da arka arkaya başarılı yapımlarda rol aldı. Ve şimdi sevenlerinin karşısına bir Hollywood projesiyle çıktı. Ben Kingsley ve Theo James’le başrolleri paylaştığı ‘Komplo’ isimli filmi bu hafta vizyonda. Sık sık Yılmaz Erdoğan'la boşanacakları iddiaları gündeme gelen Belçim Bilgin, "Yılmaz'la aramızda sonsuz ve koşulsuz bir sevgi bağı var" dedi... İşte Belçim Bilgin'in Hürriyet'e verdiği o röportaj...

O artık bir Hollywood starı! Yılmaz Erdoğan'la boşanıyorlar mı? - Sayfa 2

◊ Belçim artık Hollywood’da mı? - Belçim şu an nerede, hep birlikte göreceğiz! ◊ ‘Komplo’ projesi size nasıl geldi? - Uzun zamandır çalıştığım bir ajansım var Fransa’da. Oradaki menajerlik şirketim aracılığıyla geldi. Uzun süren görüşmelerin sonunda birlikte çalışmaya karar verdik.

O artık bir Hollywood starı! Yılmaz Erdoğan'la boşanıyorlar mı? - Sayfa 3

◊ Hollywood ile Türkiye şartları arasında nasıl farklar vardı? - Kalitedeki farklılıkları belirleme açısından bütçeler diyebilirim. Ve hayal ettikleri her hikâyeyi istedikleri gibi anlatabilme özgürlüğü... Bu da onların hikâyelerini çok daha evrensel yapıyor.

O artık bir Hollywood starı! Yılmaz Erdoğan'la boşanıyorlar mı? - Sayfa 4

◊ ‘Komplo’ filmi izleyiciye neyi anlatıyor? - ‘Komplo’ 2000’li yılların Birleşmiş Milletler’inin karıştığı en büyük yolsuzluk skandalını anlatıyor. Film, Michael Soussan’ın biyografisinin bir uyarlaması. Benim karakterim ‘Nashim’, Iraklı bir çevirmen. Güçlü, direnci ve davasına inancı sayesinde kendini koruyup zorluklarla mücadele etme gücü bulan bir kadın.