Nuray Sayarı'dan olay kehanet Seren Serengil ile Yaşar İpek iddiası bomba!

Nuray Sayarı'dan olay kehanet Seren Serengil ile Yaşar İpek iddiası bomba!

Ünlü astrolog Nuray Sayarı bir alışveriş merkezinde düzenlenen etkinlikte magazin dünyasının ünlü isimlerine yönelik bomba kehanetlerde bulundu. Sayarı'nın geçtiğimiz haftalarda rüya gibi bir düğünle dünya evine giren Seren Serengil ve Yaşar İpek hakkında söyledikleri ise bomba!

Nuray Sayarı'dan olay kehanet Seren Serengil ile Yaşar İpek iddiası bomba! - Sayfa 1

Astrolog Nuray Sayarı, bir alışveriş merkezinde düzenlenen etkinlikte soruları yanıtladı. Sosyete dünyasının ünlü astrologlarından biri olan Nuray Sayarı magazin dünyasının tanınmış isimleri hakkında çok çarpıcı birtakım kehanetlerde bulundu. Tarkan ve Kenan Doğulu'nun baba olacağını söyleyen Nuray Sayarı'nın Seren Serengil ile Yaşar İpek hakkında ortaya attığı kehanet ise bomba!

Nuray Sayarı'dan olay kehanet Seren Serengil ile Yaşar İpek iddiası bomba! - Sayfa 2

BEREN VE KENAN'IN BEBEĞİ OLACAK: Bir ziyaretçi Nuray Sayarı'ya, "Kenan Doğulu ve Beren Saat çiftine çocuk görünüyor mu?" diye sordu. Nuray Sayarı, "Dalgalanmalı bir dönemleri var. 2019 Eylül ayına kadar ilişkilerinde bir dağılma olmazsa kesinlikle anne-baba olacaklar" dedi.

Nuray Sayarı'dan olay kehanet Seren Serengil ile Yaşar İpek iddiası bomba! - Sayfa 3

TARKAN'IN OĞLU OLACAK: Geçen ay kızı Liya'yı kucağına alan Tarkan'ın ikinci kez baba olacağını da söyleyen astrolog, "Bu kez oğlu olacak" dedi.

Nuray Sayarı'dan olay kehanet Seren Serengil ile Yaşar İpek iddiası bomba! - Sayfa 4

SEREN SERENGİL VE YAŞAR İPEK BOŞANACAK: Nuray Sayarı, ünlü çiftlerin ilişkilerini merak eden bir kadının "Seren Serengil ile Yaşar İpek'in çocuğu olacak mı?" sorusuna,