Nissan Juke Special Edition özellikleri yüksek hızda...

İnternethaber yazarı Nehir Yılmaz, Nissan Juke Special Editon'ın benzinli motor seçeneğini sizler için denedi, test sürüşü deneyimlerini yazdı.

Nissan Juke Special Edition özellikleri yüksek hızda... - Sayfa 1

İnternethaber yazarı Nehir Yılmaz, Nissan Juke Special Editon'ın benzinli motor seçeneğini sizler için denedi, test sürüşü deneyimlerini yazdı. İşte Nehir Yılmaz'ın Nissan Juke Special Edition benzinli motor test sürüşü yazısının detayları...

17
Nissan Juke Special Edition özellikleri yüksek hızda... - Sayfa 2

Otomobilin tasarımına değinmek ne kadar doğru bilmiyorum çünkü fotoğraflarda da göründüğü gibi kendine münhasır, enerjisi dorukta, bindiğiniz an oraya buraya zıplayacakmış gibi yaramaz bir görüntüsü var. Bu hali ile daha çok gençlerin dikkatini çekeceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Juke her yaştan çok geniş bir hayran kitlesine sahip.

27
Nissan Juke Special Edition özellikleri yüksek hızda... - Sayfa 3

Otomobilin içi dışarıdaki gibi rengarenk. Gövde rengi sarı olan otomobilim içindeki sarı detaylar içeride de bolca kullanılmış. Tıpkı bir motorsiklet gövdesini andıran renkli vites konsolu ve renkli dikişli direksiyondaki ayrıntılar en sevdiğim kısımlar oldu. Dokunmatik multimedya ekranın kullanımı kolay ancak biraz basit kalıyor. Otomobil kokpitinde eşyalar için az ama kullanışlı şekilde yerleştirilmiş eşya gözleri var.

37
Nissan Juke Special Edition özellikleri yüksek hızda... - Sayfa 4

Özellikle el freni ve vitesin yanında iki bardaklık oldukça işinize yarıyor. Küçük crossover sınıfındaki otomobil önde olduğu kadar arkadaki yolcular içinde yeterli baş ve diz mesafesine sunuyor. Ancak bu yeterlilik çok uzun boylu olursanız biraz sorun olabiliyor. 354 litrelik bagaj hacmi kısa seyahatler için size yeterli alanı da veriyor.

47