BIST 1.542
DOLAR 7,40
EURO 9,02
ALTIN 441,22
MEDYA

Nihat Zeybekçi Tunç Soyer açıklaması

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, FOX TV'de yayınlanan İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programında soruları yanıtladı. Tunç Soyer ile ilgilide açıklamarda bulundu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, FOX TV'de yayınlanan İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programında soruları yanıtladı. Zeybekçi canlı yayında "Biz İzmir için hep şunu söyledik. İzmir'in bir hikayeye ihtiyacı var. İzmir'in bir gelecek planlamasına ihtiyacı var. İzmir'de vatandaşlarımıza hep şunu söylüyoruz 'hep aynı şeyi yaparak farklı şey beklemek' son derece yanlış olur. Bizim artık İzmir'de farklı yapmamız lazım İzmir için İzmirli vatandaşlarımız farklı sonuçlar almak için. " açıklamalarını yaptı.

Zeybekçi "Bizim İzmir'de şu anki geldiğimiz noktaya baktığımız zaman, hakikaten İzmir ile gelmek istediğimiz yer, İzmir ile ilgili projelerimizde 21. yüzyıl İzmirlinin tarif ediyoruz hep beraber" açıklamarını yaptı.

İsmail Küçükkaya'nın "Bütün AK Parti'nin adayları içinde en zor sınava siz girdiniz sorusuna ise Zeybekçi "Nereden baktığınıza bağlı ben kendi açımdan baktığımız zaman kendimi en avantajlı yerde görüyorum.Ben seçimi kazanabilirim. Burada siyasetçi olarak bir tarih yazma şansı var. Bunu seçimlerde göreceksiniz. 31 Mart'da en çok konuşulacak şehir İzmir olacak demiştim ve bunu iddiaları bir şekilde söylüyorum.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Nihat Zeybekçi: 31 Mart'da en çok konuşulacak şehir İzmir olacak
Uçan değil kayan halı!
Malatya'da Bıçaklı kavga 1'i ağır 2 yaralı
Gölcük Gölü'nde at ölüsü bulundu
Trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı
Motosiklet sürücüsünün feci sonu kamerada
Darp edilen Uber sürücüsüne destek eylemi
Koçla iddialaşan adamın ilginç görüntüsü
Yasak Elma 32. bölüm fragmanı
Çukur 52. bölüm ilk sahne: 2. sezon 19. bölüm