Nihat Doğan'ın Beyaz TV'den kovulduğu iddia ediliyor sebebi de...

Beyaz TV'nin 11 ve 17 yaşındaki iki kız çocuğunu alıkoyduğu iddia edilen Nihat Doğan'ı kovduğu iddia ediliyor.

Önceki gün 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla gözaltına alınan Nihat Doğan'a bir darbe daha... Beyaz TV'de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programında yer alan Nihat Doğan'ın işine son verildiği iddia edildi.

Türkücü Nihat Doğan, 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla önceki gün gözaltına alınıp, ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı. Buket Aydın'la Kanal D Haber'in dün ortaya çıkardığı bu haberin ardından özellikle sosyal medyada Doğan'a büyük tepki gösterilmişti.

Bu gelişmelerin ardından kanal yönetimi Doğan'ın "Söylemezsem Olmaz" programındaki görevine son verildiği iddia edildi. Medyanın ulaştığı Nihat Doğan ise " Bana tebliğ edilen bir karar yok" dedi. Akşam saatlerinde bu kez de Instagram hesabından bir açıklama yapan Doğan, programa kendi isteğiyle ara verdiğini duyurdu.

'NİHAT DOĞAN'IN BEYAZ TV'DEKİ AÇIKLAMALARI': Nihat Doğan bugün Beyaz TV'deki programda 'linç edildiğini iddia ederek Kanal D'nin yayınladığı gözaltı haberinin medyada yer almasını eleştirdi. Nihat Doğan Beyaz TV kanalında haberini yapanları da vatan haini ilan edip şunları söyledi: