Nihat Doğan'dan Hayta İsmail'i terleten soru!

Nihat Doğan, kendisinden 39 yaş küçük eşi Kader Kaynak'la evlendiği için gündem olan Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i Ahmet Arıman'a 35 yaşındaki kızınız 75 yaşındaki bir adamla evlense ne derdiniz?' sorusunu sordu.

Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i Ahmet Arıman ve kendisinden 39 yaş küçük eşi Kader Kaynak Söylemezsem Olmaz canlı yayınına katıldı. Aradaki yaş farkı nedeniyle gündem olan bu evliliğin nasıl gerçekleştirildiği konuşulurken Nihat Doğan Ahmet Arıman'a zor bir soru yöneltti. Ahmet Arıman'ın iki kızından sözü açan Nihat Doğan ' 35 yaşındaki kızınız 75 yaşındaki bir adamla evlense ne derdiniz?' sorusunu sordu.

Soru karşısında oldukça gerilen Arıman 'İlk evliliğini yapsaydı, elimi masaya koyardım kesinlikle izin vermezdim. Ama evlenmiş boşanmış, ben bunda kurtuluşu buldum, ben bu adamı seviyorum derse yine itiraz ederdim. Ama kızım madem sen bu hayatı göze aldın, ben seni uyarıyorum derdim. İlk evliliği olsaydı kesinlikle itiraz ederdim.' dedi.

Hatırlanacağı gibi Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i 63 yaşındaki Ahmet Arıman'ın, evli olduğu iddia edilen, bir çocuk annesi 23 yaşındaki Kader Kaynak ile olan ilişkisi büyük bir ses getirmişti. Kader Kaynak'ın eşi Tarık Aydın, eşinin "Hayta İsmail" lakaplı Ahmet Arıman tarafından kandırılıp evi terk ettiğini iddia etmişti. Ardından gelişen olaylar skandalı daha büyük bir boyuta çıkarmıştı.

Ahmet Arıman ve Kader Kaynak önceki akşam evlendi... Daha önce evleneceklerini açıklayan Ahmet Arıman, nikah öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ahmet Arıman'ın yaptığı açıklamalar ise bu evlilikten daha büyük olay yaratacak cinsten.