Nihat Doğan Beyaz TV'de gözaltı için bombaladı! 2 kız çocuğunu evine...

Beyaz TV kanalında 'Söylemezsem Olmaz' programını yapan Nihat Doğan gözaltına alındığı iddiasına çıldırdı. Nihat Doğan evine aldığı iki kız çocuğuna ilişkin ise tek kelime etmedi.

11 ve 17 yaşındaki iki kız çocuğunu alıkoyduğu için emniyette ifadesi alınan Nihat Doğan, Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Haberi 'Nihat Doğan gözaltında' şeklinde veren Kanal D için iddialarda bulunan Nihat Doğan, 'Vatan hainleri, enteresan bir hainler ittifakı bir haber üzeinden hemen linç kampanyasına başladılar' dedi. Kız çocuklarını neden evine aldığına ilişkin tek kelime etmeyen Nihat Doğan, haberi yapanlara saydırdı. 'Nihat Doğan Bir Misyondur' diyen türkücü, canlı yayında bakın neler söyledi:

KANAL D İDDİASI : Nihat Doğan haberi gündeme getiren Kanal D haber için Demirören grubu yerine Aydın Doğan'a vurdu. Nihat Doğan , 'Aydın Doğan medyası 28 şubat medyasıdır. Yönetim değişmiştir ama içeride hala farklı kesimler var' iddiasında bulundu.

'NİHAT DOĞAN'IN BEYAZ TV'DEKİ AÇIKLAMALARI': Nihat Doğan 'linç edildiğini iddia ederek Kanal D'nin yayınladığı gözaltı haberinin medyada yer almasını eleştirdi. Nihat Doğan Beyaz TV kanalında haberini yapanları da vatan haini ilan edip şunları söyledi:

-Maşallah bakıyorum da dünden beri sosyal medyada vatan hainleri, enteresan bir hainler ittifakı hemen saldırmaya başlamışlar. Kendi cezaevine girmiş, halkı kurşunlamış vatan hainlerine dahi masumiyet karinesi arayan gayri milli medya ve sosyal medyadaki kırıntıları, bir haber üzerinden hemen büyük bir linç kampanyasına dönüştürdüler işi. Bizi bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir. Gözaltı durumu yok. Konu zaten yargıya aksetmiş durumda. Bu nedenle çok fazla da konuşamıyoruz.