Nihat Doğan 2 kız çocuğuna ne yaptı? Sevgilisi Birsen Bekgöz savundu

Nihat Doğan 2 kız çocuğuna ne yaptı? Sevgilisi Birsen Bekgöz savundu

Nihat Doğan gözaltına alındıktan sonra instagram hesabını kapattı. Sevgilisi Birsen Bekgöz onu savunurken Nihat Doğan 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğuyla ilgili suçlanıyor.

Nihat Doğan 2 kız çocuğuna ne yaptı? Sevgilisi Birsen Bekgöz savundu - Sayfa 1

Nihat Doğan 11 ve 17 yaşında iki kız çocuğunu alıkoyma iddiasıyla dün gözaltına alındı. Nihat Doğan ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Olaydan sonra instagram hesabını kapatan Nihat Doğan'ı sevgilisi Birsen Bekgöz savundu. Nihat Doğan'ın menajeri ve avukatı da olaya ilişkin açıklama yaptı.

Nihat Doğan 2 kız çocuğuna ne yaptı? Sevgilisi Birsen Bekgöz savundu - Sayfa 2

ÇOCUKLARIN AİLESİNİN İDDİASI NE ? : 11 ve 17 yaşındaki kızların ailesinin iddiasına göre Nihat Doğan çocukları evine davet ederek harçlık vermeye çalıştı. Ailenin şikayeti üzerine polisle beraber aile Doğan'ın evine gitti ancak Nihat Doğan'a ulaşılamadı. Sonrasında kızlar ve ailesi Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Ailenin şikayeti üzerine Nihat Doğan ilerleyen saatlerde polis merkezinde ifade verdi. İfadenin ardından ise savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

Nihat Doğan 2 kız çocuğuna ne yaptı? Sevgilisi Birsen Bekgöz savundu - Sayfa 3

MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI : Nihat Doğan'ın menajeri Sercan Eriş, yaptığı açıklamada, "Çocuklar Nihat Bey'in evinin oraya geliyorlar ve Nihat Bey'le fotoğraf çektirmek istiyorlar. Eve gidiyorlar kızlı erkekli bir grup. Daha sonra çocuklardan biri babasına söylemiş, babası da gitmiş polis karakoluna 'Nihat Doğan benim çocuklarımı alıkoydu' demiş." dedi.

Nihat Doğan 2 kız çocuğuna ne yaptı? Sevgilisi Birsen Bekgöz savundu - Sayfa 4

''ASLI ASTARI OLMAYAN BİR İDDİA'': Avukatı ise "Aslı astarı olmayan bir iddia bu normalde. Dosyaya tamamen vakıfım. Zaten dosya ile bizzat ben ilgilendim. Zaten aile şikayetçi bile değil, şikayetçi olduğunu iddia etse bile bir suç unsuru yok" açıklamasını yaptı.