Nesrin Cavadzade iç gösteren kıyafetini paylaştı sosyal medyada tepki çekti

Geçtiğimiz ay Fox TV'de yayınlanan Bizim Hikaye dizisinden ayrılan güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'nin giydiyi transparan kıyafet gündeme oturdu.

Güzelliğiyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla olay oldu. Konuk olduğu bir defilede giydiği kıyafeti çok konuşulan Azerbaycan doğumlu Nesrin Cavadzade, sosyal medyadan da tepki çekti.

Bizim Hikaye dizisinde canlandırdığı Tülay karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz aylarda kadrodan apar topar çıkarılmıştı. Ekranlardan bir süre uzak kalacak olan 36 yaşındaki oyuncu, sosyal medyadan ise sevenlerine sürekli fotoğraf paylaşıyor. 

Son olarak İstanbul'da düzenlenen bir defileye misafir olan Nesrin Cavadzade, giydiği kıyafeti sosyal medya hesabından paylaşınca olanlar oldu. Güzel oyuncunun bu kıyafeti takipçileri tarafından abartılı bulunarak eleştiri yağmuruna tutuldu.

Fotoğrafları paylaşmasıyla birlikte yüzbinlerce beğeni alan Nesrin Cavadzade'ye, "Ne cesareti ya vücudunu teşhir etmek ne zaman cesaret oldu?" ve "İyice saçmaladın, berbat ötesi" yorumları yapıldı.