Neslihan Atagül'den Fahriye Evcen'e şok telefon!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti geçtiğimiz günlerde Almanya'da nişanladı. Çifti, bir süredir aralarının bozuk olduğu iddia edilen Neslihan Atagül telefonla arayarak tebrik etti.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül, Star TV'nin sevilen dizisi "Kara Sevda"nın başrollerinde adlarından söz ettiriyorlar. Dizi için her şey ne kadar güllük gülistanlıksa, iki başrol arası için aynı şey söylenemez. İddialara göre Neslihan Atagül ve Burak Özçivit'in arası uzun süredir bozuk. Hatta ikilinin birlikte oldukları sahneler dışında ayrı ayrı ortamlarda bulundukları ve birbirlerini görmeye tahammüllerinin olmadığı söyleniyordu. Bu dargınlığın sebebininse Neslihan Atagül'ün eşi Kadir Doğulu ve Burak Özçivit'in ufak bir laf dalaşından sonra aralarının bozulması... Ancak Neslihan Atagül buzları eritecek ilk adımı atmış gibi görünüyor.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde nişanlandı. Almanya Solingen kentinden gerçekleşen nişandan özel fotoğraflar yayınlanmıştı.

Çiftin nişan töreni uzun süre gündemden düşmedi.

Ve aradaki küslüğü onarcak bir gelişme yaşandı. Burak Özçivit’in ‘Kara Sevda’da başrolü paylaştığı Neslihan Atagül telefonla Fahriye Evcen’i arayıp tebrik etti, buzları eritti.