Neşe Sapmaz'ın Yavuz Yılmaz paylaşımları yürekleri dağladı!

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, silahla kendini vurarak intihar etmişti. Yavuz Yılmaz'ın nişanlısı Neşe Sapmaz, Instagram'daki paylaşımlarıyla yaşadığı acıyı anlattı.

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, geçtiğimiz aylarda İstanbul Beykoz'daki evinde intihar etmişti. 38 yaşında hayata gözlerini yuman Yavuz Yılmaz'ın evlenmek üzere olduğu Neşe Sapmaz yaşadığı acıyı sosyal medyadan paylaştı. Yavuz Yılmaz ile fotoğraflarını paylaşan Sapmaz "Severken ayrılmayı da yaşamıştık. Şairin dediği gibi 'Ölüm gibi bir şeydi ama kimse ölmedi' notunu düştü. Yavuz Yılmaz'ın mezarını ziyaret eden Sapmaz, eski nişanlısının son buluşmalarında kendisinden en beğendiği fotoğrafı istediğini belirterek "Ogün 'yok' demiştim. Unuttuk ve bende kaldı. Ziyaretimde götürdüm ve sözümü tuttum" yazdı.

Hatırlanacağı gibi Beykoz Konakları'ndaki evinde 17 Aralık 2017 tarihinin sabah saatlerinde hayatına son veren eski başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın hastalığı hakkında Kent Üniversitesi'nden yapılan açıklamada ''Yılmaz'ın uzun süredir “Temporal Lob Epilepsi” hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü belirtilmişti. İcra kurulu üyemiz Sayın Yavuz Yılmaz, bir süredir “Temporal Lob Epilepsi” hastalığından muzdarip olup, tedavi görmekteydi. Hastalığın doğal süreci çerçevesinde oluşan, son dönemde giderek ağırlaşan ve felce doğru ilerleyen komplikasyonları nedeniyle ağır stres altındaydı.

YAVUZ YILMAZ KİMDİR? Yavuz Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin eski başbakanı Mesut Yılmaz'ın oğludur. 1979 yılında doğmuştur. Yılmaz, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Georgetown Üniversitesi'nde eğitim aldı. Bir dönem otel ve restoran işletmeciliği de yaptı.

Yavuz Yılmaz, bir dönem nişanlandığı sunucu Neşe Sapmaz ile 3 yıl birlikteliğin ardından ayrılmıştı. Çift evliliğin eşiğinden dönmüştü.