BIST 1.186
DOLAR 7,96
EURO 9,42
ALTIN 487,97

Neredeyse batıyordu! Seksi model sayesinde köşeyi döndü

Tayvan'da bir sokak satıcısı, servis personeli olarak Vivi isimli bir modeli işe aldı. Yeni personel Vivi sayesinde satışlar tam 4 kat arttı.

Tayvan'da iflasın eşiğinde olan sokak satıcısının aklına bir gün ilginç bir fikir geldi. Bir günlüğüne garson olarak model kiralayıp iş yerinde çalıştıran satıcı deyim yerindeyse köşeyi döndü. Little Peach yani 'Küçük Şeftali' lakaplı manken dükkanda çalışmaya başlar başlamaz müşteriler kuyruğa girdi. Tayvan'daki Beitun Bölgesi'nde bulunan yemek standı atıştırmalık kırmızı et çeşitleriyle tanınıyor.

Küçük Şeftali'den yiyecek almak için sıraya giren Tayvanlı müşteriler uzun kuyruklara rağmen oldukça sabırlı görünüyorlar ve gülümsüyorlar. Bazı müşteriler et konusundaki yeteneklerini sergileyen Vivi'nin elini sıkıp fotoğraf çektirmek istediler. Güçlü karizmasıyla ve seksi vücuduyla bölgede olay olan Vivi bazı meraklı müşterilerin sözlü tacizlerine de maruz kaldı. Ama bu tacizler hoşgörüyle yatıştırıldı.

Taiwan Gazetesi'ne göre Vivi modellik kariyerine dükkana yardım amacıyla durdurabilir. Tayvan'daki otoriteler Vivi'nin başarısının sırrının güleryüz ve iletişim olduğunu belirtiyorlar.

İşte seksi modelin müşterilere gösterdiği sıcak karşılama görüntüleri...