Necati Şaşmaz'ın evliliğinde büyük kriz eşi boşanmak istiyor!

Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisiyle özdeşleşen Necati Şaşmaz'ın evliliğinde büyük bir krizin çıktığı ileri sürüldü. İddiaya göre Şaşmaz'ın eşi Nagehan Şaşmaz eşine çok sinirli. Görüşme taleplerini reddeden Nagehan'ın boşanmak istediği iddia edildi.

Necati Şaşmaz'ın evliliğinde büyük kriz eşi boşanmak istiyor! - Sayfa 1

6 yıl önce hayatlarını birleştiren Necati Şaşmaz ile Nagehan Şaşmaz'ın evliliklerinde ciddi bir kriz çıktığı iddia edildi. Türkiye'nin fenomen dizilerinden Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz ile 2012 yılının Aralık ayında nikah masasına oturduğu Nagehan Şaşmaz'ın evliliğinde bir krizin baş gösterdiği iddiası, magazin gündemine bomba gibi düştü. 5 yaşında Ali Nadir ve 1 yaşında Yusuf Emir adlarında iki de çocukları olan çiftin arasının bir süredir açık olduğu konuşuluyor.

115
Necati Şaşmaz'ın evliliğinde büyük kriz eşi boşanmak istiyor! - Sayfa 2

"BİLİNÇLİ BİR KARALAMA": Nagehan Şaşmaz'ın eşine çok sinirli olduğu, görüşme taleplerini reddettiği ve boşanmak istediği de gelen haberler arasında. Necati Şaşmaz ise yaptığı açıklamayla bu iddiaları yalanladı. Ünlü oyuncu, bunun yeni dizisi öncesi bilinçli yapılan bir karalama kampanyası olduğunu söyledi.

215
Necati Şaşmaz'ın evliliğinde büyük kriz eşi boşanmak istiyor! - Sayfa 3

Şaşmaz, “İddialar asla gerçeği yansıtmıyor. Dizi öncesi bu tür karalayıcı haberlerin çıkması manidar” dedi.

315
Necati Şaşmaz'ın evliliğinde büyük kriz eşi boşanmak istiyor! - Sayfa 4

İŞTE O AÇIKLAMA: KAMUOYUNA DUYURU: Bugün medyada yer alan ve M. Necati Şaşmaz ve Nagehan Şaşmaz’ın evliliğiyle ilgili yapılan spekülatif haberden ötürü kamuoyunu aydınlatma zarureti doğmuştur.

415