Nebahat Çehre "Benim de başıma gelsin istemiyorum" dedi

Usta sanatçı Nebahat Çehre, dizi başrollerinin bölüm başı aldıkları iddia edilen yüksek ücretlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Çehre, "Tutturmadan biten diziler var. Benim de başıma gelsin istemiyorum." dedi.

Nebahat Çehre "Benim de başıma gelsin istemiyorum" dedi - Sayfa 1

Usta sanatçı Nebahat Çehre, dizi başrollerinin bölüm başı aldıkları iddia edilen yüksek ücretlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Çehre, "Tutmadan biten diziler var. Benim de başıma gelsin istemiyorum." dedi.

Nebahat Çehre "Benim de başıma gelsin istemiyorum" dedi - Sayfa 2

Son dönemde 13 bölümü bile görmeden ekrandan kalkan diziler nedeniyle proje yapmaya korkar olduğunu ifade eden Çehre, "Ben de bir şey yaparken kalksın istemiyorum. İyi olsun diye titizleniyorum" dedi.

Nebahat Çehre "Benim de başıma gelsin istemiyorum" dedi - Sayfa 3

"Evet 2,5 sene oldu dizi yapmıyorum" diyen Çehre, "Yani bu nedenle istemiyorum. Özledim ama 13 bölüm bile tutturmadan biten diziler var. Benim de başıma gelsin istemiyorum. Kimse işinin kalkmasını istemez" ifadelerini kullandı.

Nebahat Çehre "Benim de başıma gelsin istemiyorum" dedi - Sayfa 4

Çehre, Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni başlayacak dizisi için bölüm başına 350 bin TL alacağı iddiasına, "Yok canım zannetmiyorum o rakamları. Piyasada öyle bir para yok abartılı bence" dedi.