Nazlı Hamarat 5 günlük bebeğiyle dışarı çıktı olay oldu

TV 8'de yayınlanan 'İşte Benim Stilim' adlı yarışmayla ünlenen Nazlı Hamarat, 5 günlük bebeğiyle Nişantaşı'ndaki bir güzellik merkezine gitti. Hamarat'ın dünyaya yeni gelen bebeğiyle dışarı çıkması tepkilere neden oldu.

Nazlı Hamarat 5 günlük bebeğiyle dışarı çıktı olay oldu - Sayfa 1

Geçtiğimiz günlerde yeni bebeğini kucağına alan Nazlı Hamarat, Instagram hesabından bebeğinin babasını soran takipçisine 'Babasını öğrendiğinizde üzülürsünüz diye korkuyorum.' demişti. Sevgilisi Aydın Gaffar “Bebeğin babası benim.' çıkışında bulunmuştu. Hatta Nazlı Hamarat, doğuma günler kala klip bile çekmişti. Nazlı Hamarat, Aydın Gaffar ile ayrılık nedenini şöyle anlamıştı: “Aydın’dan evlilik sözleşmesi istedim, reddetti. Ardından bebeği kabul etmedi. DNA testi isteyerek bana hakaret etti.”

18
Nazlı Hamarat 5 günlük bebeğiyle dışarı çıktı olay oldu - Sayfa 2

''DOKTOR KONTROLLERİMİZ VARDI'': Nazlı Hamarat, 5 günlük oğlu İlter Noyan ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Hamile olduğunu kısa bir süre önce sosyal medya hesabından duyuran Hamarat'ın dünyaya yeni gelen bebeğiyle dışarı çıkması tepkilere neden oldu. Oğlu İlter'le dışarı çıktığını Instagram hesabından duyuran Nazlı Hamarat, "Dun İlter Noyan'ın bugün de benim doktor kontrollerimiz vardı 40'ı çıkmadığı yazanlar için yazıyorum bunu." dedi. Nişantaşı'na gelmişken güzellik merkezine giden Hamarat, "Doğum sonrası biraz güzelleştik" dedi.

28
Nazlı Hamarat 5 günlük bebeğiyle dışarı çıktı olay oldu - Sayfa 3

"BEBEĞİMİN BABASI BİR HATAYDI": Hamarat bebeğinin babası bir süre sakladıktan sonra bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Aydın Gaffar olduğunu söyledi. "Babasını öğrendiğinizde üzülürsünüz diye korkuyorum. O bir hataydı ama bir meleği bu yüzden cezalandırmak istemedim" demişti.

38
Nazlı Hamarat 5 günlük bebeğiyle dışarı çıktı olay oldu - Sayfa 4

Aydın Gaffar'ın daha önce öldürülen Emir Cevdet Şaşmaz'a olan benzerliği dikkatlerden kaçmamıştı.

48