Namaz kılmanın mucize faydaları kanserden bile koruyor

Namaz kılmanın mucize faydaları kanserden bile koruyor

Cuma namazı faydaları cuma günü okunacak dualar cuma günü gönderilecek en kisa cuma gunu mesajlari ve cuma namazının faydaları internethaber'de.

Namaz kılmanın mucize faydaları kanserden bile koruyor - Sayfa 1

Namaz kılmanın Allah'a kulluk etmede en iyi yol olduğunu hem kuran-ı kerimde hemde yeryüzüne gönderilmiş Allah'ın elçileri vasıtasıyla biliyoruz ancak bilmediğimiz bir kaç yönü daha çıktı işte yapılan araştırma ve namaz kılmanın kulluk vazifesinin yanı sıra insan vücudu üzerindeki olumlu etkileri…

Namaz kılmanın mucize faydaları kanserden bile koruyor - Sayfa 2

Mısır'ın başkenti Kahire'de bulunan Ulusal Işın Teknolojisi Merkezi'nde yapılan bir bilimsel araştırma, secde etmenin insanı kanserden koruduğunu ortaya çıkardı.

Namaz kılmanın mucize faydaları kanserden bile koruyor - Sayfa 3

CENİN ŞEKİL BOZUKLUĞUNU ÖNLÜYOR Araştırmayla ayrıca secdenin hamile kadınlar için de oldukça yararlı olduğunu ve ceninin şekil bozukluğuna uğramasını engellediğini, bunun yanında yine birçok bedensel ve psikolojik hastalıklara iyi geldiği tespit edildi.

Namaz kılmanın mucize faydaları kanserden bile koruyor - Sayfa 4

Işın Teknolojisi Merkezi Bölümü Başkanı Biyoloji profesörü Muhammed Ziyaeddin Hamid, bu çağda insanların her yönden elektromanyetik dalgalara maruz kaldığını ve bu nedenle daha fazla ışın aldığını belirterek, vücutta biriken bu yükün mutlaka dışarı atılması gerektiğini bildirdi.