BIST 1.314
DOLAR 7,95
EURO 9,42
ALTIN 478,60
MEDYA

Nagihan ve Ümit Karan arasında yüksek tansiyon: Survivor karıştı!

Survivor 2018'in 12 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümü ada konseyinde Nagihan Karadere ve Ümit Karan arasında tansiyon yükseldi.

Survivor 2018'in 12 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümü ada konseyinde Nagihan Karadere, All Star takımında aradığı sıcaklığı bulamadığını ve dışlandığını, takım kazandığı için bütünlüğünü bozmamak için sustuğunu ama Survivor'ı yaşayamadığını dile getirdi. Nagihan'ın sözleri sonrası Ümit Karan ile arasında sinirler gerildi. Nagihan, "Kaptan yol haritasını kaybetmiş" sözleriyle Ümit Karan'a yüklendi.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar