Mustafa Ceceli'nin süper lüks arabasına bakın fiyatı bomba

Mustafa Ceceli'nin yeni lüks otomobiline bakın. Sivas konseri öncesinde Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen Mustafa Ceceli'nin yeni aracını görenler şoke oldu.

Mustafa Ceceli'nin süper lüks arabasına bakın fiyatı bomba - Sayfa 1

10 yıllık eşi Sinem Gedik'ten boşandıktan sonra Selin İmer ile dünyaevine giren Mustafa Ceceli uzun zamandır magazin dünyasında konuşulmuyor. Yaptığı evlilikle kimileri tarafından eleştirilen kimileri tarafından destek gören Mustafa Ceceli, önceki gün Atatürk Havalimanı'nda görüntülendi. Daha önce Ferrari marka araçla görüntülenen Mustafa Ceceli'nin yeni arabasını görenler şoke oldu. Ultra lüks bir araçla İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen Mustafa Ceceli gazetecilere tepki gösterdi.

Mustafa Ceceli'nin süper lüks arabasına bakın fiyatı bomba - Sayfa 2

Mustafa Ceceli, Selin İmer ile dünyaevine girdikten sonra magazin gündeminden uzak kalmayı tercih ediyor. Sivas konseri öncesi Atatürk Havalimanı'na eşiyle birlikte gelen Mustafa Ceceli yeni arabasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Mustafa Ceceli'nin süper lüks arabasına bakın fiyatı bomba - Sayfa 3

Sivas konseri öncesinde Selin İmer ile İstanbul Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen Ceceli muhabirlere isyan etti.

Mustafa Ceceli'nin süper lüks arabasına bakın fiyatı bomba - Sayfa 4

2.5 milyon TL’ye satın aldığı Aston Martin otomobiliyle ilk kez objektiflere takılan Ceceli, "“Bizi teşhir etmeyin. Sonra trafikte önümüze atlıyorlar ve otomobilimizin camını patlatıyorlar" ifadelerini kullandı.