BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Muş'ta şaşırtan görüntü! 1 saatlik aşiret düğününün 40 dakikası takı töreniyle geçti

MUŞ'ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle bir saatte gerçekleştirilen düğünde takı töreni 40 dakika sürdü. Genç çifte 1 milyon TL değerinde altın ve para takıldı.

Muş'ta Elmani aşiretinden Muş Sarraf ve Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Şah Karakaya'nın oğlunun düğünü yapıldı. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle sınırlı sayıda davetlinin kabul edildiği bir saatlik düğünde takı töreni 40 dakika sürdü.

Ceren ve Seyfi Karakaya çiftine 1.5 kilogram altın ve 300 bin TL dolayında para takıldı.

Düğüne katılan davetlilere teşekkür eden damadın babası Muş Sarraf ve Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Şah Karakaya, "Pandemi nedeniyle davetli sayımızı sınırlı tuttuk. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan siyasilerimize, bürokratlarımıza, davetlilerimize teşekkür ederim. Ayrıca düğüne katılamayıp bizleri telefonla arayan dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.

Düğüne katılan davetlilere teşekkür eden damadın babası Muş Sarraf ve Kuyumcular Derneği Başkanı Mehmet Şah Karakaya, "Pandemi nedeniyle davetli sayımızı sınırlı tuttuk. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan siyasilerimize, bürokratlarımıza, davetlilerimize teşekkür ederim. Ayrıca düğüne katılamayıp bizleri telefonla arayan dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.