BIST 1.198
DOLAR 7,93
EURO 9,38
ALTIN 485,87

Murat Cemcir, Ayşe Arman ve Sıla için harekete geçti!

Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşananlardan sonra Sıla'dan taraf olduğunu açıklayan gazeteci Ayşe Arman'a bir hamle de Kural'ın yakın arkadaşı Murat Cemcir'den geldi.

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiği iddiasıyla gündemde olan Sıla Gençoğlu ile bir röportaj yapmış ve Sıla'nın yanında olduğunu açıklamıştı. Arman ardından Ahmet Kural'la röportaj yapmak isteyince de hiç beklemediği bir yanıt almıştı. Şimdi de Kural'ın en yakın arkadaşı Murat Cemcir'den Ayşe Arman ve Sıla için bir hamle geldi.

Oyuncu Murat Cemcir, Sıla Gençoğlu'nun tarafını tuttuğunu söyleyerek Ahmet Kural'la röportaj yapmak isteyen köşe yazarı Ayşe Arman ve Sıla'yı Instagram hesabından takip etmeyi bıraktı.

Kural, geçtiğimiz günlerde 100 TL karşılığında ünlülerle röportaj yaptığı iddiasıyla suçlanan Arman'ın röportaj talebine imalı bir yanıt vermiş ve şunları dile getirmişti;

"Hürriyet Gazetesi'ndeki köşenizde 25.12.2018 Salı günü yayınlanan ve üç gün sürecek röportajınızın ilk bölümün giriş cümlesinde açık bir şekilde tarafınız beyan etmişsiniz. Söylediklerimi ve olayın yaşandığı günden bugüne kadar olanları, belirttiğiniz bu taraf çerçevesinde yorumlayarak giriş bölümüne devam etmişsiniz...