Murat Başoğlu intihar iddiası için dedi ki: 'Oğlum ağlayarak beni aradı'

Murat Başoğlu intihar iddiası için dedi ki: 'Oğlum ağlayarak beni aradı'

Geçen yaz bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile skandal görüntüleri ortaya çıkan Murat Başoğlu'nun ruh sağlığının iyi olmadığı ve intihar teşebbüsünde bulunduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Dün sosyal medya hesabından bu iddiaları yalanlayan Başoğlu'ndan bir açıklama daha geldi.

Murat Başoğlu intihar iddiası için dedi ki: 'Oğlum ağlayarak beni aradı'  - Sayfa 1

Ünlü sunucu Murat Başoğlu'nun geçen yaz bir teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile skandal görüntüleri ortaya çıkmış, bu olay aylarca magazin gündeminden düşmemişti. Skandal fotoğrafların ardından röportaj veren Başoğlu, 'Karımı aldattım pişmanım ama o kadın yeğenim değil. Çıkan haberlerin ardından intihar etmeyi düşündüm.' ifadelerini kullanmıştı.

Murat Başoğlu intihar iddiası için dedi ki: 'Oğlum ağlayarak beni aradı'  - Sayfa 3

Hakkında çıkan haberleri sosyal medya hesabından, "Ne yazık, ne yazık! Yaklaşık bir yıldır yalan üzerine yalan yazanlar şimdi de intihar ettirdi. Benim 14 yaşında bir oğlum olduğunu unutuyorsunuz" diyerek yalanlanlayan Başoğlu'ndan bir açıklama daha geldi.

Murat Başoğlu intihar iddiası için dedi ki: 'Oğlum ağlayarak beni aradı'  - Sayfa 4

Murat Başoğlu, ''Haberi okuduğum sırada Nişantaşı'nda yemekteydim. 14 yaşındaki oğlum da Bodrum'da görmüş. Ağlayarak beni ve annesini aradı. Bana ve aileme yapılan bu vicdansızlığı kendime izah edemiyorum'' dedi.