BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96

Murat Başoğlu hüngür hüngür ağladı 'Ölmemi istiyorlar'

Murat Başoğlu yeğeni Burcu Başoğlu ile olan ilişkisi sonrasında davalık olmuştu. Murat Başoğlu eşi Hande Bermek'ten boşanmış Burcu Başoğlu'nun kocası ise yeni görüntüler olduğunu iddia etmişti.

Murat Başoğlu yeğeni Burcu Başoğlu ile yasak ilişki yaşadığı haberleri ile gündeme gelmişti. Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu hakkında iddianame hazırlanmış ve dava açılmıştı. Murat Başoğlu skandal görüntüler sonrasında eşi Hande Bermek'ten boşanırken, Burcu Başoğlu da kocası Selçuk Kabadayı'dan ayrılmıştı.

Murat Başoğlu ve yeğeninin teknede çekilen görüntüleri için mahkeme yayın yasağı getirmişti. İnternethaber.com sitesindeki fotoğraflar yayın yasağı kapsamında kaldırılmıştır.

Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu olayı nedir : İkili hakkında açılan davanın iddianamesine olay şu şekilde yansımıştı; "Şüpheli Murat Başoğlu ile yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın 28/07/2017 günü Murat Başoğlu'na ait "Apostol" isimli tekne ile saat 16:00 civarında, Yalıkavak Mahallesinde bulunan X… Beach'den hareket ettikleri, ikisi birlikte tekne ile uzaklaştıkları, Yalıkavak civarında bir koyda durdukları, orada teknenin üst kısmında birlikte yalnız vakit geçirmeye başladıkları, fotoğrafları ve videoyu çeken magazin muhabirinin görev yaptığı gazetenin magazin servisinden temin edilen fotoğraf ve video içeriklerine göre teknenin üst kısmında herkesin görebileceği bir biçimde cinsel birliktelik yaşadıkları, görüntülerin tüm yazılı ve görsel basında haber olmasıyla olayın tüm kamuoyuna yansıdığı, dosyamız şüphelileri arasında evlenme yasağını da kapsayan amca – yeğen akrabalık ilişkisi olması nedeniyle soruşturmamıza konu olayın toplumsal ahlakı ve değer yargılarını ayrıca kamu vicdanını zedeleyici mahiyete büründüğü…