BIST 1.552
DOLAR 7,37
EURO 8,97
ALTIN 443,07
MEDYA

Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 1. bölüm 2. fragmanı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi 2. sezon 1. bölümüyle 18 Kasım 2016 Cuma akşamı FOX'ta olacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem'in yakında yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı; 18 Kasım 2016 Cuma akşamı FOX'ta...


Altı yaşındaki oğlu tahta geçtiğinde Saltanat Naibeliği makamına yükselen Kösem Sultan, tüm düşmanlarını alt ederek elde ettiği iktidarının yanı sıra saltanat naibeliğiyle dünyaya diz çöktüren bir sultan olmuştur.


Oğlu IV. Murad üzerinden devletin en büyük otoritesi haline gelen Kösem Sultan’ın gücü, iktidarı ele alma isteğinde olan Sultan Murad’ın demir yumruğuyla sarsılacak; sıradan olmayı asla kabul edemeyecek iki kişi; ana ve oğul, hünkar ile sultan karşı karşıya gelecektir.


Bağdat Fatihi IV. Murad, azmi, kararlılığı ve kudretiyle Osmanlı İmparatorluğu’na Kanuni Sultan Süleyman’dan sonraki en güçlü dönemini yaşatacak; devletin içeride ve dışarıda girdiği yenilgiler çağını kapatacaktır.


Dizi, Osmanlı’nın hasret kaldığı güçlü dönemleri geri getiren IV. Murad’ın Kösem Sultan’a karşı iktidar yürüyüşünü ve hiç bilmediği bir yere, hiç tanımadığı bir adama sığınmaya gelen Farya ile olan tutkulu dolu aşkının destanını anlatacak.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Muhteşem Yüzyıl Kösem 2. sezon 1. bölüm fragmanı
Aşk ve Mavi 3. bölüm fragmanı
Sevda Kuşun Kanadında 14. bölüm fragmanı
Trump'a benzeyen kuş fenomen oldu
Kısmetse Olur'da büyük kavga! Hazal çıldırdı
Adnan’dan Didem’e sürpriz evlilik teklifi
Kaymakamdan imamlara 'paçoz giyinmeyin' uyarısı
Esra Erol'un bu paylaşımı sosyal medyaya damga vurdu
Esenyurt'ta cinayet anı kamerada
Derya Tuna'yı FETÖ mü vurdu? Tatlıses'ten şok iddia