BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

Muhteşem İkili 12. final bölümü fragmanı

Muhteşem İkili dizisi 12. final bölümüyle 12 Şubat 2019 Salı akşamı Kanal D'de olacak. Muhteşem İkili'nin bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Muhteşem İkili 12. final bölümü fragmanı yayınlandı. Muhteşem İkili'nin son bölümünde neler olacak? Muhteşem İkili 12 Şubat 2019 Salı akşamı Kanal D'de...

Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Halka 5. bölüm 2. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Barselona’da iki tren çarpıştı: Ölü ve yaralılar var!
Bakan doğal gaz müjdesini vermişti: İşte ilk görüntüler!
Müteahhitten rüşvet isteyen bilirkişiye suçüstü!
Bir doktora şiddet olayı daha! İlaç yazmayınca...
Minibüsçüyü tekme tokat döven kadın kamerada!
Kardeş Çocukları 3. bölüm ön izleme
Elimi Bırakma 28. bölüm 2. fragmanı
İkizler Memo Can 13. bölüm 2. fragmanı
Yorumlar