Muhterem Nur ne yapıyor böyle herşey daha çok para için mi?

Müslüm Gürses'in hayat arkadaşı Muhterem Nur, gişede rekor kıran Müslüm filmiyle ilgili birbirini yalanlayan açıklamalara devam ediyor. "Hiç para almadım" dediği Müslüm filmi için şimdi de "350 bin lira aldım" dedi...

MÜSLÜM Gürses'in hayatını anlatan Müslüm filmi gişede rekorlar kırarken Müslüm Gündüz'ün hayat arkadaşı Muhterem Nur'a da birbirinin zıddı açıklamalar yaptırarak kendi kendini en kısa sürede yalanlama rekorları kırdırıyor. 3 gün önce gişe rekorları kıran filmden 5 kuruş almadığını söyleyen Muhterem Nur bugün çıkıp "350 bin lira aldım" açıklaması yaparak kafa karıştırdı. Muhterem Nur'un ne yapmaya çalıştığı anlaşılamadı...

Hayat arkadaşı Müslüm Gürses’in yaşamını anlatan Müslüm filmiyle gündeme gelen ve filmden para almadığı yönündeki haberlerle dikkatleri üzerine çeken Muhterem Nur, kısa aralıklarla katıldığı farklı magazin programlarında yaptığı açıklamalarla konuyu takip edenlerin kafasını karıştırdı.

‘EMEKLİ MAAŞIM VAR’ DEMİŞTİ 350 BİN LİRA PARA ALDIĞI ORTAYA ÇIKTI... İlk olarak katıldığı bir magazin programında filmden para almadığını söyleyen Muhterem Nur, filmin yapımcısı Mustafa Uslu’nun açıklamasının ardından sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulunmuş ve filmden parasını aldığını söylemişti.

Nur bu açıklama sonrasında konuk olduğu bir başka magazin programında ise emekli maaşı ve kiradaki evlerinden aldığı paralarla geçindiğini açıklamış ve filmle ilgili bir kazancının olmadığını açıklamıştı.