MEDYA

Muhabir cinsel tacize mi uğradı? Sosyal medyayı karıştıran görüntü

Dünya kupası sırasında Rus kızları tarafından öpülen Kore muhabiri sosyal medyada gündem oldu. Bazı kullanıcılar erkek muhabirin tacize uğradığını savunurken bazıları ise bu durumu rus kızlarının hayranlığı olarak yorumladı. İşte sosyal medyayı ikiye bölen o görüntü...

ÇİN'deki sosyal medya kullanıcıları, Dünya Kupası'nda bir erkek Güney Koreli muhabirinin kadın taraftarlar tarafından öpülmesinin “cinsel taciz” olup olmadığını tartışıyor. 28 Haziran'da Rusya'da canlı yayın yapan Güney Kore kanalına yansıyan görüntülerde, muhabir olan Jeon Gwang-ryeol'u, iki rus kadın tarafından arka arkaya yanağından öpülüyor. Muhabirin ise bu durumdan oldukça keyif aldığı görülüyor.

Çin'in en büyük sosyal paylaşım sitesi Weibo kullanıcıları, Rus kadınların yaptığı bu eylemlerin neden taciz olarak değerlendirilmediğini soruyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar