BIST 1.530
DOLAR 7,76
EURO 9,21
ALTIN 421,74

Müge Anlı'da kayıp dosyasından cinayet soruşturmasına! Asım Bayram'a ne oldu?

ATV ekranlarında Müge Anlı ve Tatlı Sert programında Asım Bayram'ı arama çalışmaları devam ediyor. Kadın ticaretinden eskort kızlara kadar uzanan olaylar zincirinde her gün şok eden detaylar ortaya çıkıyor.

Antalya'da yaşayan 82 yaşındaki Asım Bayram'dan ailesi 22 Ocak gününden beri haber alamadı. Bunun üzerine yaşlı adamı bulmak için aile ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programına başvurdu. Her gün programa gelen bilgiler ve iddialar olayın yönünü değiştirdi. Kayıp olayı cinayet soruşturulmasına dönüşürken yayına gelen iddialar şok gerçekler ortaya çıktı. Herkesin kafasındaki soru ise Asım Bayram'a ne oldu? Asım Bayram öldürüldü mü? Öldürüldü ise kim yada kimler tarafında öldürüldü?

Çevresine emlak zengini olarak kendini tanıtan Asım bey 600 bin TL ile ev almak için evden çıktı ve bir daha da geri gelmedi. Programa katılan Asım Bayram'ın iki yıldır beraber yaşadığı Ferluga Karatuğ çelişkili konuşmaları dikkatleri üzerime çekti. Asım beyin kaybolmasında Ferluga Karatuğ bir bilgisi var mı? Bu gün canlı yayına bağlanan izleyicinin söyledikleri ise herkesi şoke etti.

İsim vermek istemeyen bir izleyici icanlı yayına telefonla bağlanarak "Ferluga hanım Murat beyi tanımadığını söylüyor ama Murat beyin evine geldiği zaman kapıyı ona ben açtım. Kapı şifresini bilmediği için kapıda bekliyordu bende kapıda şifreyi bildiğim için açtım Ferluga hanımda arkamdan girdi. 

-Tahminen ocak ayının sonlarında bir tarihti. Ferluga hanım gördüğüm an tanıdığım için eminim" açıklamalarını yaptı. Ferluga Karatuğ ise bütün bu iddialara ve söylemleri kabul etmedi ve ben o eve gitmedim dedi.