BIST 1.103
DOLAR 7,70
EURO 8,99
ALTIN 459,16

Müge Anlı'da gündeme gelen Gülben Ergen'i Seren Serengil bir bir ifşa etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Asım Bayram cinayeti ile ismi gündeme bomba gibi düşen Gülben Ergen'i Seren Serengil bir bir ifşa etti.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Asım Bayram cinayeti çözülmüş bu cinayetin çözülmesinden sonra cinayet zanlısı Murat G.'den Türkiye'nin gündemini değiştirecek bomba bir itirafta bulunmuştu. 2005 yılında işlediği cinayet yeniden gün yüzüne çıkınca katil zanlısı Murat Güneş ünlü bir isim beni azmettirdi ve cinayeti 12 milyon TL işledim demişti. Herkes kim bu ünlü isim derken gündeme Gülben Ergen ismi gündeme bomba gibi düştü. Bütün bu olaylardan sonra ise Seren Serengil'den Gülben Ergen ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldi.

Antalya'nın Kepez bölgesinde 8 parçaya bölünerek öldürülen Asım Bayram'ın cinayet zanlısı Murat Güneş'in itirafları kan dondurmuştu. 2005 yılında işlediği cinayetin azmettirici ünlü bir isim demiş ve gözler Gülben Ergen'e çevrilmişti. Gülben Ergen ise hakkında ortaya atılan iddialara Instagram hesabından "Romayı'da ben yakmış olabilir miyim?" şeklinde yanıt vermişti. Ama asıl bomba açıklamalar ise Seren Serengil'den geldi.

Seren Seren youtube kanalından yaptığı açıklamada "1992 yılında ben onu sahneye çıkarttım. Hatta bir televizyonun kapısından çıkarken Gülben yanıma geldi 'Seren hanım sizi çok seviyorum, ortak arkadaşlarımız var...' gibi konuşma yaptı. Daha sonra hikayesini anlattı. Abisinin trafik kazasında öldüğünü, annesi ile beraber yaşadığını, kirasını ödemekte zorluk çektiğini iç çamaşırı defilesine çıktığını...' söyledi. Bende daha sonra baktığımda hakikaten 2. sınıf mankenlerden. Gece barlarda çıkan bir kızdı ve benim çalıştığım gazinoda sahneye çıkması için yardımcı oldum"

90'lı yılların başın Gülben Ergen'in Erol Evcil'in sevgilisi olduğunu söyleyen Seren Serengil olayları şöyle devam etti " Erol Evcil Nesim Malki cinayetinden gözaltına alınınca organize suçlar birimi Gülben Ergen'in hesaplarını incelemeye aldı ve kara para aklama nedeniyle hesabına el konuldu.