Müge Anlı'da gözyaşlarıyla kızını arayan baba tutuklandı!

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına kızını bulmak için katılan Kenan Danışman tutuklanarak ceza evine gönderirdi. Kenan Danışmanın suçu ise bakın neymiş.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayınına katılıp kızı Selma'nın evden gittiğini gözyaşları içinde anlatan Kenan Danışman'ın bir çok sabıkası çıktı. 1990 yılında 17 yaşında bir çocuğu öldürmekten tutuklanarak cezaevine gönderildiği ortaya çıkmıştı. Baba Danışman'ın suçu bununla da kalmamış bıçaklama, gasp, yağma gibi birçok suça karışmış. Polis tarafından yakalanarak cezaevine gönderilen Kenan Danışman'ın suçu bakın neymiş.

Edinilen bilgi ve iddialara göre; 1990 yılında arazi kavgası nedeniyle 17 yaşındaki bir genci öldüren Kenan Danışman, 6 yıl cezaevinde kaldı. Danışman, 6 yıl sonra ise şartla tahliye edildi.

Ancak cezaevinden çıktıktan sonra da uslu durmayan Danışman; bıçaklama, gasp, yağma gibi birçok suça karıştı. Fakat sürekli yer değiştiren Danışman, bir türlü yakalanamadı.

Geçtiğimiz hafta Kenan Danışman, evden kaçan kızını bulmak için ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Kızının bulunmasını isteyen Danışman, geçmişinden ise hiç bahsetmedi.