Müge Anlı canlı yayında Ecrin bebekle ilgili kan donduran gelişme!

SAMSUN'da 13 gündür kayıp olan Ecrin Kurnaz'ın ne dirisine ne ölüsüne ulaşılabilmiş değil, Küçük Ecrin'in amcası tarafından cinsel tacize maruz kaldığı iddiası vardı. Bugün olayın boyutu tamamen değişti. İşte Müge Anlı'da Ecrin'le ilgili son dakika gelişmeler

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında 13 gündür kayıp Ecrin'i arama çalışmaları devam ediyor. Samsun'un Vezirköprü ilçesinden evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolan Ecrin'den hala bir haber yok. Müge Anlı'nın da araştırdığı olayda yeni bilgiler ortaya çıktı. 

Geçen hafta üvey amca Özkan'ın Ecrin'e cinsel tacizde bulunduğu daha sonra da boğarak öldürdüğü iddiaları ortaya atılmıştı. Bugün ise Ecrin'in annesi de şüpheliler arasına katıldı. 

Ecrin'in babası kim?
Küçük Ecrin'in annesi Sevcan Kurnaz'ın şoke eden bir mazisi var. 16 yaşındayken kendisinden 20 yaş büyük olan eniştesi Cengiz Kurnaz'a kaçıyor. Ablasına kuma olan Sevcan, Cengiz Kurnaz'dan çocuk sahibi olamıyor. Ecrin onun nüfusuna kayıtlı olsa da gerçek baba başka biri. 

Kaçtığı eniştesi erkeklere satıyor
Kaçarak evlendiği eniştesi Cengiz Kurnaz kalp krizinden öldüğünde Ecrin 4 aylıkmış. Sevcan'ın iddiasına göre Cengiz Kurnaz, evlilikleri boyunca onu başka erkeklere pazarladı. Ecrin işte o ilişkilerden birinde dünyaya geldi.