BIST 1.377
DOLAR 8,09
EURO 9,75
ALTIN 460,64
MEDYA

Müge Anlı Adem Çelik'in telefon kayıtlarına ulaştı

ATV Ekranların canlı olarak yayınlanan Müge Anlı'nın programında inşaattan düşerek hayatını kaybeden Hüseyin Aslan ve Eşi Emel hanım ile ilgili şok bilgilere ulaştı.

Hüseyin Aslan'ın ailesinin iddiasına göre Emine Hanım eşinin cenazesinde mesajlaştığı bir erkek vardı ve bu erkek Adem beydi. Adem bey ve Emine hanım ise bu iddiaları her zaman redetti. Müge Anlı'da canlı yayında iki şüphelinin telefon kayıtlarına ulaştı ve sonucu açıkladı. Peki Hüseyin Aslan'ın Adem Çelik ile evlenen eşi Emine Hanım cenazede kiminle mesajlaşıyordu? Adem Çelik ile eşi ölmeden mi tanıştı?

Hayatını kaybeden Hüseyin Aslan'ın yeğeni de yengesini cenaze günü mesajlaşırken gördüğünü söyledi. Yengesiyle telefona baktığı için tartıştığını ve sonra yengesinin telefona kilit koyduğunu ifade etti.. Hüseyin Aslan ve Adem Çelik ile birlikte çalışan bir kişi de Adem'in Hüseyin'in eşi ile daha önceden sosyal medya hesaplarından konuştuğunu iddia etti. Tüm gelişmeler sonrası Müge Anlı Adem Çelik'in telefon konuşması geçmişini çıkarttı..

Müge Anlı'nın daha önceki programlarda, canlı yayına bağlanan ve Emel Hanım'ın arkadaşının kız kardeşi olduğunu söyleyen kişi, Emel Hanım'ın önce Ufuk daha sonra Ercan adında kişilerle birlikte olduğunu sonunda da Adem Çelik ile evlendiğini iddia etmişti..

Müge Anlı'nın ortaya çıkarttığı telefon kayıtlarına göre, inşaat işçisi Hüseyin Aslan'ın eşi Emel ve eşiyle evlenen iş arkadaşı Adem Çelik, Hüseyin Aslan hayattayken görüşmüyordu. İnşaat işçisi Hüseyin Aslan, 9 nisan 2017 tarihinde düşerek hayatını kaybetmişti.. Adem Çelik ile Emel Çelik'in ise 3 Haziran 2017 tarihinde görüşmeye başladıkları ortaya çıktı.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Yasak Elma 38. bölüm 2. fragmanı
Kuzgun 7. bölüm fragmanı
Erdoğan'dan 'Hello Brother' kampanyasına destek
Çarpışma'nın Cemre'si Melisa Aslı Pamuk hakkında Adnan Oktar gerçeği!
Buldan: "Sandığa gitmemezlik yapmayın sakın''
Mehmet Özhaseki: "Ankapark'ı ziyaret eden ziyaretçi sayısı 980 bin kişi"
İstanbullu Gelin son bölümde geceye damga vuran küfür sahnesi
Mansur Yavaş: "Tarihi İpek Yolu projesini canlandıracağız''
1300 yolculu gemide kırmızı alarm
Süleyman Soylu: Şah damarlarını kestik
Yorumlar