BIST 1.076
DOLAR 7,27
EURO 8,55
ALTIN 476,86

Momo bu kez 5 yaşındaki kızın beynini yıkadı! Uyurken gözlerini açık tut

Geçtiğimiz yıl bir anda ortaya çıkan ve çocuklar altındaki korkunç etkileri konuşulan Momo'nun son kurbanı, 5 yaşındaki küçük bir kız oldu. Yetkilerden ise arka arkaya uyarılar geldi.

Geçtiğmiz yıl ortaya çıkan ve çocukları intihara sürükleyen Momo dünyanın farklı noktalarında tekrar gündeme gelmeye başladı. Son kurbanı 5 yaşındaki bir kız çocuğu olan Momo, küçük kızın beynini yıkayarak saçlarını kestirdi. Küçük kıza uyurken gözlerini açık tutmasını da söyleyen Momo ile ilgili yetkililer tarafından yeni uyarılar geldi.

Çocuk TV şovlarına ve oyunlarına sızan ürpertici Momo karakteri hakkında sosyal medyada ve haber programlarında yeni bir uyarı verildi.

Beş yaşındaki bir kız çocuğu, internetteki küçük çocukları etkileyen Momo tarafından 'beyni yıkandıktan' sonra kendi saçını kesti. Küçük kızın annesi, Peppa Pig ve Fortnite gibi çevrimiçi TV programlarına ve oyunlara sızan ürpertici karakter tarafından hedef alındığı için harap oldu.

Küçük kız, izlemekte olduğu bir YouTube videosunda Momo'nun ortaya çıktıktan sonra verdiği talimatlarını takip etti. Momo, çocukları isteklerini yerine getirme konusunda tehdit ediyor, eğer tamamlamazlarsa sonuçları olacağını söylüyor.