GÜNCEL

Midesi kaldırmayan izlemesin! Kulağından çıkarıldı, tam 22 tane...

Görüntüler korkunç. Kulağından 22 kulak tıkacı çıkarıldı. Görüntüleri burun ve boğaz uzmanı doktor Neel Raithatha Youtube'den paylaştı.

Youtube'da kulak, burun ve boğaz uzmanı doktor Neel Raithatha paylaştığı son video midesi hassas olanlar için çok da uygun olmayan cinsten.

Zira videoya bir adamın kulağından tam 22 adet duyma aparatının ucuna takılan kulaklığın çıkarılma anları görülüyor.

Raithatha adamın kulağının tamamen tıkandığını ve büyük bir ağrı çektiği şikayetiyle geldiğini belirtti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar