BIST 5.024
DOLAR 18,81
EURO 20,37
ALTIN 1.152,17
POLİTİKA

Mevlüt Uysal’dan Büyükçekmece'nin 25 dev proje

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal, “25 Kayıp Yıla 25 Dev Proje” temasıyla Büyükçekmece için vizyon projelerini görkemli bir törenle tanıttı.

Meclis Üyelerinin de tanıtıldığı törende konuşan Başkan Uysal, “1994 yılında Cumhurbaşkanımız ile başlayan değişim Büyükçekmece’ye uğramadı. Bu geçen 25 kayıp yılı telafi edeceğiz. MHP ile omuz omuza çalışarak 31 Mart’ta Büyükçekmecelilerden yetkiyi alıp hep beraber buranın kaderini değiştireceğiz’ diye konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükçekmece Belediye Başkan Adayı Mevlüt Uysal uzun süredir aralıksız sahada sürdürdüğü yoğun seçim çalışmalarına TÜYAP’taki görkemli dev proje tanıtım gösterisiyle devam etti. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı tanıtım töreninde Başkan Uysal, Büyükçekmece’nin çehresini değiştirecek “25 Dev Proje” tanıttı. Hatice Uysal Hanımefendi, AK Parti Büyükçekmece İlçe Başkanı Murat Çelik ve MHP Büyükçekmece İlçe Başkanı Erdem Aydın’ın da katıldığı görkemli tanıtım töreni “25 Kayıp Yıla 25 Dev Proje” temasıyla gerçekleştirildi.

-CUMHUR İTTİFAKI İLE BELEDİYECİLİKTE YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAK-
İmar ve altyapıdan ulaşıma, çevre, kültür ve spordan sosyal belediyeciliğe 25 dev projenin tanıtıldığı törende konuşan Başkan Uysal, 1994 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesiyle İstanbul’un çehresinin değiştiğini vurgulayarak, “2002 yılında AK Parti’yi iktidara taşıyan süreç yeni bir dönem başlattı. Yeni dönem ile birlikte artık emir alan değil oyun kuran bir Türkiye haline geldik. O sürecin devamında Cumhur ittifakı oluştu. Türkiye’ye Başkanlık Sistemi geldi. İnşallah 31 Mart’tan itibaren Cumhur İttifakı ile belediyecilikte yeni bir dönem başlayacak. Türkiye’nin değişimi devam edecek inşallah’ ifadelerini kullandı.

Sitene Ekle
Etiketler