Mevlid Kandili mesajları resimli güncel kandil tebrik sözleri 2018

Hz. Muhammed'in doğum günü olan ve Rebiüevvel ayına denk gelen Mevlid kandilinde sevdiklerinize yollayacağınız Mevlid kandili mesajları resimli, kandil sözleri sayfamızda.

Mevlid Kandili mesajları resimli güncel kandil tebrik sözleri 2018 - Sayfa 1

Ellerin semaya kalkacağı, duaların edileceği mübarek gecelerden biri olan Mevlid Kandili geldi. Gündüzünden gecesine fazilet yüklü olan bu mevlid kandiline özel resimli kandil mesajlarını sizler için derledik. Sevdiklerinizin hayır duasında yer almak, onları mutlu etmek için yollayacağınız resimli mevlid kandili mesajları, kandil tebrikleri ve 2018 hadisli sözler sayfamızda... Sizin için uygun kandil mesajını seçebilir, SMS, mail, facebook ya da whatsapptan yollabilirsiniz.

Mevlid Kandili mesajları resimli güncel kandil tebrik sözleri 2018 - Sayfa 2

Mevlüd kandilinin önemi nedir? Mevlid Kandili gecesinde bolca dua edip 4 rekat namaz kılmak makbuldür. Peygamberimiz Hazreti Muhammed'in doğum günü olan Mevlid Kandilinizi kutluyoruz. Hayırlı kandiller diyor sizlere vektorelcizim.net sitesi tarafından hazırlanan en güzel mevlid kandili mesajlarını sunuyoruz;

Mevlid Kandili mesajları resimli güncel kandil tebrik sözleri 2018 - Sayfa 3

-Dua ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun - Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Mevlid kandiliniz kutlu olsun

Mevlid Kandili mesajları resimli güncel kandil tebrik sözleri 2018 - Sayfa 4

-Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için,insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, Mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için.Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz su dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.