BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39

Mevlid kandili mesajları 2018 kandil tebrikleri hadisli sözler

Rebiüevvel ayına denk gelen Mevlid Kandili 19 Kasım pazartesi günü idrak edilecek. Hz. Muhammed'in doğum günü olan Mevlid Kandili'nde sevdiklerinize yollayacağınız resimli kandil mesajları, kandil tebrik sözlerini sizler için derledik.

Kandil mesajlarını 2018 yılı Mevlit Kandili için resimli ve hadisli sözlerle sizler için hazırladık. En güzel sözler ve ayetlerle hazırlanan mevlid kandili mesajlarını sevdiklerinize sms yoluyla atabilirsiniz. Peki Mevlit ne demektir biliyor musunuz? Mevlüd kandilinin önemi nedir? Mevlid Kandili gecesinde bolca dua edip 4 rekat namaz kılmak makbuldür. Peygamberimiz Hazreti Muhammed'in doğum günü olan Mevlid Kandilinizi kutluyoruz. Hayırlı kandiller diyor sizlere vektorelcizim.net sitesi tarafından hazırlanan en güzel mevlid kandili mesajlarını sunuyoruz;

-Dua ve ibadetlerinizin kabul olması dileğiyle.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun - Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin. Mevlid kandiliniz kutlu olsun

-Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için,insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, Mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için.Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz su dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

-Ey yüce peygamber senin hürmetine yaratıldı tüm alemler. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun, Allah dualarını kabul etsin. -Bugün günlerin en güzeli. Bugün en sevdiğimizin doğum günü. Hepimizin sevgiliye layık olma dileği ile mevlid kandiliniz mübarek olsun.