Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası

Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası

Kandil mesajları resimli ve güzel sözlerle hazırlandı. Mevlid Kandili 2016 yılı resimli mesajları ve kandilde okunacak duası nasıl. Mevlid kandili duasi ve mesajlari internethaber.com sitesi tarafından hazırlandı.

Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası - Sayfa 2

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI -Hayırlı Kandiller "Ey kupkuru çölleri cennetlere çeviren gül Gel, o bayıltan renklerinle gönlüme dökül" -Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği, umutlu ve sevgi dolu kandiller olması dileğiyle Hayırlı Kandiller . -"Peygamber efendimiz o büyük mahkemede ümmetim diye secde ederken. Rabbimize vereceği listede bulunmak dileğiyle." Hayırlı Kandiller.

Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası - Sayfa 3

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI -Hangi görüşten olursak olalım; gelin bu gece Peygamber Efendimizin şefaat sancağı altında olabilmek için dua edelim.. Hayırlı kandiller.. -Herkese hayırlı kandiller diliyorum. Tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle... -"Yetimi kendine yakın tut. Başını elinle okşa ve onu sofrana oturt. Böyle yaparsan, kalbin yumuşar ve hacetin görülür." Hayırlı Kandiller

Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası - Sayfa 4

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI -Duadır insanı ısıtan, inançtır yarına uyanmamızı sağlayan #hayırlısı dır temenniğimiz her kararın başında... -Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun. -Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!