GÜNCEL

Metroda korku dolu anlar! Küçük çocuk son anda kurtarıldı

İtalya'nın Milano kentinde metro raylarına atlayan bir çocuk son anda kurtarıldı. O anlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye kaydedildi.

İtalya'nın Milano kentinde metro raylarına atlayan bir çocuk son anda kurtarıldı. Genç adam yalnızca çocuğu kurtarmakla kalmadı. Çocuğun raylara düşen oyuncağını da alarak çocuğa geri verdi. Olay anında bir sonraki trenin gelmesine yalnızca 90 saniye olduğu belirtildi. İşte istasyonda yaşanan o anlar...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar