Metro korkunç olay: Herkes donup kaldı!

Metro korkunç olay: Herkes donup kaldı!

ANKARA’da kimliği henüz belirlenemeyen 40 yaşlarında bir kişi, Kızılay-Batıkent hattında çalışan metronun önüne atlayarak yaşamına son verdi. O anda metro istasyonunda bulunanlar büyük bir şok yaşadı. Olay sonrası metro seferleri geçici bir süre yapılamadı.

Metro korkunç olay: Herkes donup kaldı! - Sayfa 1

Olay, dün öğle saatlerinde Ankara'da Kızılay-Batıkent hattında çalışan metronun Macunköy İstasyonu’ndan meydana geldi. İddiaya göre, istasyonda tek başına bekleyen ve erkek olduğu belirtilen bir kişi, Kızılay-Batıkent arasında sefer yapan metronun önüne atladı.

Metro korkunç olay: Herkes donup kaldı! - Sayfa 2

İstasyondakilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve 112 sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, metronun altında kalan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

Metro korkunç olay: Herkes donup kaldı! - Sayfa 3

Olay sonrası, Batıkent yönüne giden metro seferleri geçici bir süre durduruldu. Polis ekipleri intihar eden kişinin kimliğini tespit etmek için çalışma başlattı.

Metro korkunç olay: Herkes donup kaldı! - Sayfa 4

Yaşamına son veren adamın cansız bedeni polis ekiplerinin incelemesi sonrasında otopsi yapılmak üzere Ankara Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.