Metin Hara, Adriana Lima'nın yatak pozunu paylaştı ortalık yıkıldı

Metin Hara, Adriana Lima'nın yatak pozunu paylaştı ortalık yıkıldı

Bir yıldır Adriana Lima ile aşk yaşayan Türk yazar Metin Hara, sevgilisinin yeni yaşını ve tanışmalarının birinci yılını sosyal medya hesabından yaptığı romantik paylaşımla kutladı.

Metin Hara, Adriana Lima'nın yatak pozunu paylaştı ortalık yıkıldı - Sayfa 1

Geçtiğimiz yıl başlayan ve tüm dünyayı şaşkına çeviren Metin Hara-Adriana Lima aşkı gün geçtikçe yerini evliliğe bırakacak gibi görünüyor. Geride bıraktığımız yaz ayında başlayan aşklarını dolu dizgin yaşayan Metin Hara ve Adrina Lima çiftinin aşkı dolu dizgin devam ediyor. Metin Hara, sevgilisi Adriana Lima'nın yeni yaşını ve ilişkilerinin birinci yılını paylaştığı fotoğrafla kutladı.

Metin Hara, Adriana Lima'nın yatak pozunu paylaştı ortalık yıkıldı - Sayfa 2

"YATAĞINDAYSAN VE AKLINDA BEN VARSAM": Sevgilisi Adriana Lima'nın yatakta çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Metin Hara altına şu notu düştü: "Eğer sen kendi yatağında ben de kendi yatağımda yatıyorsam, ikimizden biri yanlış yerde… Seninle tanışalı bir yıl oldu ve bu süre zarfında beni dünyanın en şanslı adamı yaptın, mutlu yıllar meleğim! Bilge kadınım, kutsal tapınağım, evime gidiyorum…"

Metin Hara, Adriana Lima'nın yatak pozunu paylaştı ortalık yıkıldı - Sayfa 3

AİLELER TANIŞTI: İlişkilerinde bir yılı geride bırakan çift, bu süre zarfında birbirlerinin ailesiyle tanışma fırsatı buldu. İkili aradaki mesafeye rağmen ilişkilerini tutkulu bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Metin Hara, Adriana Lima'nın yatak pozunu paylaştı ortalık yıkıldı - Sayfa 4

HEM DOĞUM GÜNÜ HEM TANIŞMA YILDÖNÜMÜ: 12 Haziran doğumlu Adriana Lima, bir sene önce sevgilisi Metin Hara ile doğum gününde tanıştı.