Meryem'in Beliz'i Bestemsu Özdemir kimdir sevgilisi çok tanıdık

Meryem'in Beliz'i Bestemsu Özdemir kimdir sevgilisi çok tanıdık

Meryem dizisi Beliz Bilen'e hayat veren Bestemsu Özdemir kimdir nereli? Bestemsu Özdemir sevgilisi var mı instagram'da neler paylaşıyor? Bestemsu Özdemir ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Meryem'in Beliz'i Bestemsu Özdemir kimdir sevgilisi çok tanıdık - Sayfa 1

Kanal D'nin yeni dizisi Meryem yayın hayatına başladı. İlk bölümüyle reytinglerde birinciliğe oturan Meryem dizisinde hem güzelliğiyle hem de performansıyla dikkat çeken bir isim var. Meryem'de Beliz Bilen karakterine hayat veren Bestemsu Özdemir'in kim olduğu merak ediliyor. Boşanma avukatını canlandıran Bestemsu Özdemir kimdir nereli kaç yaşında? Bestemsu Özdemir instagram fotoğrafları sevgilisi var mı tüm detaylar internethaber'de.

Meryem'in Beliz'i Bestemsu Özdemir kimdir sevgilisi çok tanıdık - Sayfa 2

Yaz sezonunun devam etmesiyle birlikte ekranlarda yeni diziler de yer almaya devam ediyor. Çarşamba akşamı yayın hayatına başlayan Meryem'de bunlardan biri. Meryem dizisinde başarılı bir avukatı canlandıran Bestemsu Özdemir'in kim olduğu merak ediliyor.

Meryem'in Beliz'i Bestemsu Özdemir kimdir sevgilisi çok tanıdık - Sayfa 3

Duru güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken 2012 yılından beri oyunculuk yapıyor. 5 yıllık kariyerinde hızlı bir yükseliş sergileyen Bestemsu Özdemir 25 yaşında. 92 doğumlu olan güzel oyuncu, lise öğrenimi Fransız lisesinde yaptı.

Meryem'in Beliz'i Bestemsu Özdemir kimdir sevgilisi çok tanıdık - Sayfa 4

İTÜ Moda Tasarımı bölümünü bitiren Bestemsu Özdemir'in sevgilisi ise tanıdık bir isim.