Meryem Uzerli'nin transparan kıyafeti olay oldu! İkinci Hatice vakası dendi

Meryem Uzerli'nin transparan kıyafeti olay oldu! İkinci Hatice vakası dendi

Meryem Uzerli, Cannes Film Festivali'nde giydiği transparan elbisesiyle dikkatleri üzerine çekti. Uzerli'nin kıyafetini görenler 'ikinci Hatice vakası' yorumlarını yaptı. Ayrıca Uzerli, hamilelik iddialarına da sosyal medyadan cevap verdi.

Meryem Uzerli'nin transparan kıyafeti olay oldu! İkinci Hatice vakası dendi - Sayfa 1

Dün başlayan ve 25 Mayıs tarihine kadar sürecek olan 72. Cannes Film Festivali'nde ünlü isimler boy göstermeye devam ediyor. Kırmızı halıda giydikleri kıyafetler ise çok konuşuluyor. Meryem Uzerli'de bu sene Cannes Film Festivali'ne katılan ünlülerden oldu. 

Meryem Uzerli'nin transparan kıyafeti olay oldu! İkinci Hatice vakası dendi - Sayfa 2

Uzerli, 72. Cannes Film Festivali'nde giydiği transparan kıyafetiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya hesabından transparan kıyafetiyle fotoğrafını paylaşan Uzerli, ''#geçengecehakkında 72. Cannes Film Festivali açılış seremonisi'' notunu ingilizce haliyle paylaştı.

Meryem Uzerli'nin transparan kıyafeti olay oldu! İkinci Hatice vakası dendi - Sayfa 3

Uzerli'nin Cannes Film Festivali'nde giydiği transparan elbiseyi sosyal medya hesabından paylaşmasıyla sosyal medyada birçok eleştiri aldı. 

Meryem Uzerli'nin transparan kıyafeti olay oldu! İkinci Hatice vakası dendi - Sayfa 4

Uzerli'nin giydiği kıyafeti çok açık bulan bazı takipçileri, podyumda kalçasını açan şarkıcı Hatice'ye göndermede bulunularak 'ikinci Hatice vakası' yorumları yaptı.