Meryem Uzerli'den itiraf: Hiç yaşamadım tatmak isterim

Meryem Uzerli'den itiraf: Hiç yaşamadım tatmak isterim

Güzel oyuncu Meryem Uzerli, evliliğe yeşil ışık yaktı. Uzerli, "Hayatımda bir kere evlensem mutlu olurum. Bugüne kadar hiç kimseye karşı böyle bir şey hissetmedim. Evliliği hayatımda yaşamak, tatmak isterim" dedi.

Meryem Uzerli'den itiraf: Hiç yaşamadım tatmak isterim - Sayfa 1

Son dönemde sinemaya ağırlık veren güzel oyuncu Meryem Uzerli, Alem dergisine konuştu. Evlenmek istediğini söyleyen 35 yaşındaki oyuncu şu sözleri dile getirdi: "Hayatımda bir kere evlensem mutlu olurum. Bugüne kadar hiç kimseye karşı böyle bir şey hissetmedim."

Meryem Uzerli'den itiraf: Hiç yaşamadım tatmak isterim - Sayfa 2

''EVLİLİĞİ TATMAK İSTERİM'': Uzerli, "Kendisiyle barışık bir insan karşıma çıkacaktır diye düşünüyorum. Elbette bunun bir zaman sınırı yok ama o güzel kombinasyonu, evliliği hayatımda yaşamak, tatmak isterim" dedi. Meryem Uzerli, hayatında kimse olmadığını söyleyerek şöyle devam etti: "İleride beraber olacağım kişi, şu an dünyanın bir yerinde yaşıyor. Hangi ülkede nerede bilemiyorum. Yaşamın nasıl ilerleyeceğini bilemiyoruz"

Meryem Uzerli'den itiraf: Hiç yaşamadım tatmak isterim - Sayfa 3

Sevdiği kişinin kızı Lara ile iyi bir iletişimde olması gerektiğini söyleyen Uzerli, "Son yıllarda şunu keşfettim ki aslında biriyle tanıştıktan sonra biraz zaman geçince ilişki başlıyor" şeklinde konuştu.

Meryem Uzerli'den itiraf: Hiç yaşamadım tatmak isterim - Sayfa 4

Öte yandan reklam yüzü olduğunu markanın Dubai'deki davetine katılan Uzerli fotoğraflarını sosyal medya hesabında da yayınladı.