Merve Boluğur paylaştı Instagram'ı salladı! Gecelikli pozuyla...

Şarkıcı Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra zor günler yaşayan 31 yaşındaki oyuncu Merve Boluğur sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olay oldu.

Sürekli saçlarının modelini, rengini değiştiren ve Şarkıcı Murat Dalkılıç’tan boşandıktan sonra o dönem zor günler yaşayan ve uzun süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabından paylaştığı gecelikli pozuyla beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Güzel oyuncu Merve Boluğur, yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Oyuncu son olarak sosyal medya sayfasından gecelikle olan bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.

İŞTE OLAY OLAN GECELİK POZU: Merve Boluğur son olarak Instagram hesabından gecelikle olan bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafla binlerce beğeni ve yorum geldi.

MERVE BOLUĞUR KİMDİR? Merve Boluğur 16 Eylül 1987 senesinde İstanbul’da hayata merhaba demiştir.Bir dönem modellik yapmış sonra oyuncu olmuştur.Boyu 1.67 olan güzel bayanın kilosu ise 53-54 arasındadır.Geçmişinde daha çok dizilerde oynayan oyuncunun az sayıda film oyunculuğuda vardır.