Mert Frat'tan İdil Fırat itirafı: İlk tanıştığımızda...

Saba Tümer ve Mirgün Cabas’ın YouTube kanalında hazırladığı, ‘Ciddiyetten Uzak Kaçamak’ programına konuk olan Mert Fırat, nişanlısı İdil Fırat’la ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Oyuncu Hande Doğandemir'den ayrıldıktan kısa bir süre sonra, İdil Fırat'la aşk yaşamaya başlayan Mert Fırat, ilişkisini nikaha masasına taşıyarak büyük bir şaşkınlık yaşatmıştı. Mert Fırat'ın, nişanlısı İdil Fırat ile kısa sürede nikah masasına oturma kararı, eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

8 Eylül’de Alaçatı’da nişanlısı İdil Fırat’la dünyaevine girmeye hazırlanan Mert Fırat, Saba Tümer ve Mirgün Cabas’ın YouTube kanalında hazırladığı, ‘Ciddiyetten Uzak Kaçamak’ programına konuk oldu.

Yakışıklı oyuncu, ilişkilerinde bu noktaya gelirken, tüm gelenekleri uyguladıklarını söyledi. Fırat, “Aileler geniş olunca, sadece anne-baba ve en yakınlarla gibi kısıtlama olmadan bu mutluluğu herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Düğün hazırlık aşamasında hiç strese girmedik” dedi.

Beraberlikleri başladıktan tam altı ay sonra nikah masasına oturacaklarını belirten Fırat, İdil Fırat’la ilk tanıştığında, evleneceğini anladığını belirtti.