BIST 1.105
DOLAR 8,36
EURO 9,77
ALTIN 507,24

Mert Fırat hesap gelince lavaboya kaçtı sevgilisine ödetti

Hande Doğandemir ile aşkları muallaktayken, sosyetik güzel İdil Fırat ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Ufak Tefek Cinayetler'in Serhan'ı Mert Fırat, İdil Fırat'ın ailesi ile tanıştı.

Hande Doğandemir ile aşkları muallaktayken, sosyetik güzel İdil Fırat ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Ufak Tefek Cinayetler'in Serhan'ı Mert Fırat, İdil Fırat'ın ailesi ile tanıştı. Mert Fırat’ın hesap istendiği sırada tuvalete gitmesi ve hesabı İdil Fırat’ın ödemesi dikkatlerden kaçmadı.

Sürpriz ilişkileri hakkında sessizliklerini koruyan Mert Fırat ile İdil Fırat, Etiler’de görüntülendi. İdil Fırat’ın kardeşi Can’ın ve dedesinin de eşlik ettiği buluşmada yeni âşıkların keyifli halleri objektiflere yansıdı.

Mert Fırat’ın hesap istendiği sırada tuvalete gitmesi ve hesabı İdil Fırat’ın ödemesi dikkatlerden kaçmadı. . Oldukça keyifli oldukları gözlenen ikili soruları yanıtsız bıraktı. İdil Fırat , daha önceki sevgilisi Engin Öztürk’ü de kardeşiyle tanıştırmıştı.

Bir tiyatronun ortağı olan, her sezon televizyon dizisinde başrol alan Mert Fırat, uzun zamandır da banka reklamında oynayarak çok kazanan oyuncular listesinde yer alıyor.